شماره تماس : 09213579797

تکنیک های مهم در بازاریابی و تولید محتوا

تکنیک های مهم در بازاریابی و تولید محتوا

تولید محتوا را می توان یکی از اصلی ترین روش های یافتن مشتری در تجارت های نوپا و همین طور کسب و کار های بزرگ دانست. یعنی اهمیت بازاریابی محتوا کل گستره تکنولوژی، کسب و کار های سنتی و حتی دیجیتال را در بر می گیرد.

از گذشته تاکنون ما به روش های مختلف سعی داریم برای جذب مشتری آن ها را مجاب به خواندن محتوای سایت کنیم.

اما تا چه حد در این امر موفق بوده ایم؟

قطعا دنیای وب نیز نیازمند تولید متن قدرتمند برای هر موضوعی است. بازاریابی محتوا اصلی ترین روش برقراری ارتباط با مشتری است. مشتری که در صورت ایمان به متنی که شما نوشته اید در آینده شما را دنبال کرده و به شما سود می رساند.

 

مشتریان در محتوای شما به دنبال نتیجه گیری سریع هستند، اگر متن شما آنقدر قدرتمند باشد که آن ها را به هدفشان برساند قطعا خیلی زود جذبتان می گردند. در اینجا شیک رنک نمونه هایی از بازاریابی محتوا را به شما معرفی می کند:

فرض کنید که یک پادکست تهیه کرده اید و مخاطبان خوبی دارد، کتاب و یا دست نوشته ای که به به نقد یک محصول می پردازد و...

اهداف بازاریابی محتوا

شما در هنگام تولید محتوای ارزشمند وظایف متفاوتی را دنبال می کنید، نخست این که سعی دارید برندی را به مشتریان معرفی کنید، اگر در این مرحله موفق بودید به سراغ بخش بعدی می روید، فرضا برند شما یک محصول دارد که می خواهید آن را بیشتر به مشتری معرفی کرده و او را وادار به خرید کنید. در نهایت فروش توسط بازاریابی محتوا افزایش خواهد یافت که هدف بعدی است.

در دنیای وب نیز بازاریابی محتوا پادشاه بی چون و چرای موفقیت است. چون شما چیز ی که در گوگل جستجو می کنید کلمه و وابسته به کلمه است، قطعا نمی توان در دنیای وب سئو را از بازاریابی محتوا جدا کرد.

 

برنامه ریزی می کنید، یعنی تحقیقات خود را در مورد یک موضوع خاص انجام داده و سپس استراتژی را می چینید. پس از آن شروع به تولید محتوا خواهید کرد و در نهایت بهینه سازی انجام می گردد.

 

تکنیک های مهم در بازاریابی

مسئله مهم این است که شما صرفا نباید در یک محیط بلاگ بنویسید، می توانید اینفوگرافیک تهیه کنید. ممکن است کار سختی باشد اما گر با کیفیت بوده و مفید واقع گردد قطعا ماندگار خواهد شد.

اگر صاحب یک وب سایت و یا وبلاگ هستید، به صورت دوره ای در هر زمینه بهترین ها، گران ترین ها، قدرتمند ترین ها و... را در محتوا در نظر بگیرید.

البته شما می توانید از پکیج های تولید محتوای مجموعه شیک رنک نیز در قالب پکیج های زیر بهره مند شوید :