شماره تماس : 09213579797

لینک سازی داخلی سایت

لینک سازی داخلی سایت

امروزه شما به عنوان یک شخص حقیقی، حقوقی، صاحب یک کسب و کار و همین طور تاجر نیاز به راه اندازی یک وب سایت خواهید داشت. وب سایت نیز برای موفق شدن نیاز به رشد در گوگل دارد و در پس این قضیه باید از قوانین سئو پیروی کنید.

به این صورت که شما باید بر اساس یک سری قوانین چه در سایت خودتان به عنوان سئوی داخلی و چه برون صفحه ای کار هایی را انجام دهید. بخش مهمی از سئوی درون صفحه ای شما قطعا لینک سازی خواهد بود.

لینک سازی نیز به دو صورت داخلی و خارجی انجام می شود که امروز و در این مطلب در مورد بک لینک سازی داخلی صحبت می کنیم.

در درجه اول باید در مورد مفاد این روش لینک سازی بدانید، نخست این که موجب تقسیم سطح اعتبار صفحات در بین صفحات جدید تر می شود. شما وقتی در حال ویراست و تولید محتوای جدید هستید، در همان ابتدا لینک های داخلی را اضافه می کنید مسئله این است که باید لینک ها و صفحات با ارزشی را در ابتدا کار لینک دهید.

یک مسیر کلی و سلسه مراتبی ایجاد می شود که این نیز از جمله مزایای لینک سازی داخلی خواهد بود.

 

لینک سازی داخلی چیست و چه کاربردی دارد؟

پس از آن لینک سازی داخلی موجب می شود که کاربران و ربات های ایندکس و کاوشگر های گوگل به صفحات دیگر سایت شما نیز ارجاع داده شوند. در صورتی که از پلاگین های سئو مانند یواست و... استفاده می کنید، به صورت ویژه به شما پیشنهاد می شود که از لینک سازی های داخلی در هر پست به تعداد مورد نیاز استفاده فرمائید.

نوشتن انکر تکست ها در لینک سازی داخلی اهمیت بالایی دارد. عبارتی که وقتی روی آن کلیک می کنید، پیوندی درون خود دارد. مثلا برای یک سایت خرید لباس، قطعا انکرتکست هایی از برند های لباس، مدل ها و همین طور کلمات کلیدی می تواند گزینه های مناسبی برای انتخاب به عنوان انکرتکست باشد.

باید لینک را پس از ایجاد چک کنید که به هر دلیل کلمه کلیدی غلط نداشته و یا این که لینک سازی با شکست مواجه نشود.

 

نکات مهم حین استفاده از لینک سازی داخلی

البته لینک سازی داخلی نیز قوانین خاص خود را دارد، قطعا شما می دانید که سایت شما باید در چه کلمات کلیدی رشد کرده و رتبه خوبی کسب کند، اگر مدام سعی کنید که یک لینک با انکرتکست تکراری را استفاده کنید توسط الگوریتم های فوق پیشرفته گوگل شناسایی شده و به احتمال زیاد سایت شما جریمه می شود.

شباهت بین دو محتوا و ارتباط موضوعی آن ها با یکدیگر حتی در بیان کلمات به فارسی نیز می تواند در رشد سئوی سایت در این روش تاثیر داشته باشد. به هر حال لینک های اچ تی ام ال همیشه بهتر از مقادیر جاوا اسکریپت می باشند.

 

البته به صورت کلی انکرتکست هایی با لینک به آدرس های داخلی آن طور که فکر می کنید تاثیرات عجیبی روی سئو ندارند، اما حضور آن ها در یک مطلب پیش نیاز و ضروری است.

 

همچنین شما می توانید پروژه لینک سازی داخلی سایت خود را به مجموعه ما بسپارید برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .