شماره تماس : 09213579797

نکات طلایی سئو در گوگل

نکات طلایی سئو در گوگل

آموزش سئو اصلی ترین دغدغه یک سئو کار است، اما سئو چیست و سئو کار به چه کسی می گویند؟


روان ترین معنایی که از سئو می توان بیان کرد، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر از جمله گوگل می باشد.

سئو کار فردی متخصص و ماهر در زمینه سئو سایت است که فرآیند های مربوط به بهبود روند فعالیت یک سایت را فراگرفته و بر روی آن اعمال خواهد کرد.

 

چرا سئو؟
کسب و کار های مختلف روز دنیا امروزه نیازمند این هستند تا بتوانند با بکارگیری روش های تبلیغاتی موثر حیطه کار و محصولات خود را به خوبی به مردم معرفی کرده و ارتباطی مداوم با آن ها داشته باشند.

یکی از بهترین روش های مذکور در سراسر جهان ایجاد یک وب سایت و پرداختن به این امورد در فضار مجازی می باشد.

وب سایت ها بر سر اینکه بتوانند رتبه برتر را برای دیده شدن در صفحه اول گوگل بدست آورند با یکیدیگر رقابت تنگاتنگی دارند.

موفقیت در این کار تنها با بکارگیری سئو امکان پذیر است.
 

چه نکاتی در سئو گوگل باید مورد توجه قرار گیرند؟
بهینه سازی ساختار سایت جزو اولین مراحلی است که به مدیر سایت و سئو کار کمک می کند تا تشخیص دهند چه نوع قالبی را برایش در نظر بگیرند.نوع فعالیت سایت از قبیل اینکه سایت فروشگاهی است یا تجاری یا خبری و... در انتخاب قالب و دسته بندی های آن اثر مستقیم دارد.

پس از آن می توان به راحتی تشخیص داد که چه مدت زمانی نیاز است تا مراحل سئو سایت را تکمیل کرد.
در سئو گوگل عنوان صفحه اهمیت بسیار زیادی دارد.

کلمات کلیدی که توسط کاربران سرچ می شوند با عنوانی که ما برای صفحه سایت خود برگزیده ایم تطابق داده می شود. برای مثال اگر بخواهیم در مورد سئو مطلبی را در وب سایت منتشر نماییم باید از کلمه سئو و مشتقاتش استفاده کنیم تا بدین صورت به گوگل بفهمانیم که مطلب ما در رابطه با چیست. در نظر داشته باشید که عنوان را حتما با توجه به مطلبی که در صفحه سایت قرار داده اید انتخاب نمایید.
 
نام لینک از لحاظ سئو در گوگل یکی از اصلی ترین اقداماتی است که باید به آن توجه نمود. معمولا نام لینک هایی برای گوگل جذاب و مطلوب است که مرتبط با صفحه سایت می باشد.

غالبا در انتخاب نام لینک کلماتی را باید مورد توجه قرار داد که ما علاقه مند هستیم نام سایت توسط آن سرچ شود. نام لینک نباید بیش از حد طولانی و با خیلی کوتاه باشد.
کلمات کلیدی یا کلید واژه ها در فرآیند سئو سازی سایت جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده اند.

فعالیت یک سایت بدون حضور کلمات کلیدی امری ناممکن و بی معنا خواهد بود. شما می توانید چندین کلمه کلیدی ساده و کم رقابت را برگزینید و در آن ها جایگاه بدست آورید.

فراموش نکنید اگر در ابتدای کار هستید کلید واژه های رقابتی را انتخاب نکنید. ریسک این کار برای سئو سایت بالاست و اگر به دلایلی جایگاه یک کلمه کلیدی رقابتی از دست رود، خسارتش برای سایت جبران ناپذیر خواهد بود چراکه تلاش هایتان به هدر خواهد رفت.
 
برچسب ها راه میانبری هستند که به ما این امکان را می دهند تا بتوانیم وب سایت خود را دی یک طیف کاملا وسیع از کلمات مورد جستجو توسط مخاطب در موتور های جستجو گر در صفحه های اولیه آن ها در معرض نمایش قرار دهیم.

 

در حقیقت در هنگام انتخاب کردن عنوان، نام لینک، کلمات کلیدی و ... ما دارای یک محدودیت هستیم و نمی توانیم بیشتر از حد خاصی آن ها را به کار ببریم یا در مورد کاراکتر هایشان باید دقت عمل داشته باشیم.

در قسمت برچسب می توان تمامی کلمات کلیدی که مد نظرمان هست تا صفحه سایت با آن ها نیز سرچ شود را در قسمت مربوطه وارد کرد. می توان گفت برچسب به عبارتی جایگزین عنوان، نام لینک و کلمات کلیدی خواهد شد.