شماره تماس : 09213579797

درباره ما

درباره ما

باور رسیدن به رشد و رسیدن به موفقیت را، در کسب و کار‌های اینترنتی ترویج می دهیم.

 

تیم شیک رنک برای ارتقا تقویت و بهتر درخشیدن کسب کار مجازی وبمستران گرامی جهت هر چه بیشتر دیده شدن ، با باور رسیدن به موفقیت رشد و نمود و ارتقا جایگاه، با تجربه خود و تلاش خود در زمینه میزبانی - طراحی و خدمات بهینه سازی سایت با تعهد به مسئولیت های اجتماعی خود را در دستور کاری قرار داده .
مجموعه شیک رنک با رویکرد ارائه مناسب ترین بسترها و تکنیک های نوین و استاندارد به منظور گسترش کسب کار های نوپا و یا ارتقا کسب کارهای مجازی و وب سایت های حرفه ای با سرویس های فوق العاده پیش قدم شده است.
هم اکنون شیک رنک به مدد یاری همکاران با تجربه و تکیه بر توانائیهای خویش با در اختیار داشتن دانش و امکانات و مدرن متناسب با الگوریتم ها و استاندارد های روز و مطرح همگان در پیشرفت فناوری توانسته است نیازهای تخصصی و تبلیغات بازاریابی هدفمند وبمستران را با روش های خلاقانه و متنوع را در این خصوص با بالاترین بازدهی به مرحله ظهور رساند .
تیم شیک رنک در تلاش است تا با ارائه فناوری های نوین، سرویس و پکیج های مختلف پیشرفته در کنار ارایه پکیج های بروز در زمینه خدمات بهینه سازی و سئو و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی مورد نیاز کاربران فارسی زبان را تأمین کرده و با ارائه تجربه کاربری - همبستگی - راهنمایی - مشاوره و تعامل مطلوب به ارزش آفرینی در حوزه کسب و کارهای اینترنتی بپردازد.

 

در آخر :

با راه اندازی این سامانه اینترنتی اميدواريم توانسته باشيم خدمت كوچک را بنا به وظيفه خود برای ارتقا و تقویت جایگاه کسب کارهای مجاز  بزرگان و كارآفرينان در سطح وب ایران داشته باشيم.