شماره تماس : 09213579797

درباره ما

درباره ما

باور رسیدن به رشد و رسیدن به موفقیت را، در کسب و کار‌ها ترویج می دهیم.

 

تیم سئوگوگل برای ارتقا تقویت و بهتر درخشیدن کسب کار ها جهت هر چه بیشتر دیده شدن ، با باور رسیدن به موفقیت نمود و رشد جایگاه، شفافیت و احترام در ارتباطات و فعالیت ها، با تلاش در سطح دانش تبلیغات و بازاریابی و خدمات سئو اینترنتی و تعهد به مسئولیت های اجتماعی خود را در دستور کاری قرار داده .
مجموعه سئوگوگل.com با رویکرد ارائه بسترها و تکنیک های نوین و استاندارد به منظور گسترش کسب کار های نوپا یا حرفه ای با سرویس های فوق العاده بهینه سازی - تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در این راستا قرار دارد.
هم اکنون سئوگول.com به مدد یاری همکاران با تجربه و تکیه بر توانائیهای خویش با در اختیار داشتن دانش و امکانات و مدرن متناسب با الگوریتم ها و استاندارد های روز و مطرح همگان در پیشرفت فناوری توانسته است نیازهای تخصصی و تبلیغات بازاریابی هدفمند وبمستران را با روش های خلاقانه و متنوع را در این خصوص با بالاترین بازدهی به مرحله ظهور رساند .
تیم سئوگوگل.com در تلاش است تا با ارائه فناوری های نوین، سرویس و پکیج های مختلف پیشرفته در کنار خدمات سئو و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی مورد نیاز کاربران فارسی زبان را تأمین کرده و با ارائه تجربه کاربری - همبستگی - راهنمایی - مشاوره و تعامل مطلوب به ارزش آفرینی در حوزه کسب و کارهای اینترنتی بپردازد.

 

در آخر :

با راه اندازی این سامانه اینترنتی اميدواريم توانسته باشيم خدمت كوچك را بنا به وظيفه خود برای ارتقا و تقویت جایگاه کسب کارهای مجاز  بزرگان و كارآفرينان در سطح وب ایران داشته باشيم.


logo-samandehi