شماره تماس : 09213579797

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

تمامی فعالیت و روال کار تیم سئوگوگل تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و شرایط مرتبط با کاربر است.


قبل از استفاده از خدمات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید

این توافق نامه کامل نبوده و مدیریت سئوگوگل.com مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.
اين وظيفه مشتریان گرامی است که قبل از خرید یا هر گونه فعالیت با مراجعه مداوم به اين متن از تغييرات آن مطلع شوند، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.


ثبت نام و ثبت سفارش و یا خرید محصولات به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوی شما خواهد بود.

این سامانه تحت قوانين كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند و كليه كاربران - وبمستران-استارت آپ ها - همکاران و دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند :

 

عضویت در سایت
۱- کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.
۲- جهت استفاده از خدمات سایت، شما باید در سایت عضو شوید. مسئولیت حفاظت از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و سئوگوگل.com مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.
۳- کاربرانی كه تمایل به عضویت در سئوگوگل.com دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شركت و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.
۴- كاربران عضو حق واگذاری، اشتراك و نقل و انتقال بخش یا همه حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.
۵- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

قوانین آگهی دهندگان
کمپین تبلیغ دهندگان باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت جهت نمایش تایید نخواهد شد:
۱- برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
۲- جزو سایت یا کانال های قمار، شرط بندی و موارد ممنوعه که مغایر قوانین وضع شده جمهوری اسلامی نباشد.
۳- تبلیغ کانال ها یا سایت های مستجهن نباشد
۴- تبلیغ کالاهای غیر متعارف با زد ارزش های اسلام نباشد
نکته: آگهی دهنده می پذیرد که محتوای تبلیغات، طبق قوانین سئوگوگل.com تایید و اصلاح می‌گردد.

استرداد وجه
۱- چنانچه بعد از پرداخت هر گونه خرید محصولات مدیریت سایت به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین وضع شده یا اتمام موجودی خدمات و پر شدن ظرفیت سفارش فعال نگردد، کلیه وجه واریزی به مشتری مسترد خواهد شد.
۲- به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر، مبالغی که از طریق کیف پول به پنل کاربری اضافه شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.

مگر اینکه به وسیله تیکت با مدیریت سایت مکاتبه شود و در تصمیم نهایی مبلغ فوق فقط به شماره کارتی که خرید انجام شده برگشت داده شود.
 

۳- لغو سرویس ها و یا کمپین تبلیغاتی و سایر محصولات باید قبل از تایید نهایی اعلام شود. در غیر این صورت پس از فعال شدن نهایی امکان استرداد وجه به مشتری وجود ندارد هرگونه دلایل شخصی مود پذیرش برای استرداد وجه نمی باشد .

 

اخلاقیات :
 
 در صورتیکه مشتری از هر طریق اقدام به فحاشی و ناسزا و تهدید به مجموعه سایت سئوگوگل.com و یا هر یک از کارکنان آن بنماید مدیریت مجاز است ، قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

قوه قهریه
۱- کاربر با ثبت نام در سایت سئوگوگل.com می پذیرد که قوانین و مقررات سئوگوگل.com را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
۲- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سئوگوگل.com هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
۳- این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

 

رفع مسئولیت :
 
 تیم سئوگوگل.com تمام توان خود را جهت ارائه بهترین سرویس بکار میگیرد و بر روی تمامی محصولات ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(مانند از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در همچین شرایطی مسئولیت سئوگوگل.com محدود به قانون می‌گردد.
کاربران موافقت میکنند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط سئوگوگل.com در برابر خسارات احتمالی بیش از مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.


logo-samandehi