مرکز آموزش آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک شیک رنک

آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک • شیک رنک

آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک

آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک

 • ترند کلید واژه به همراه نام برند در گوگل

همانطور که از نامش پیداست احتمالا قبلا با کلمه ترند شدن در شبکه های اجتماعی آشنایی دارید برای مثال وقتی یک پست جدید بیش از حد معمول واکنش نشان داده می شود (لایک، کامنت،بازدید، بازنشر زیاد و...) آن موضوع مربوطه ترند ، محبوب و پرطرفدار می شود.

 • کلیک گوگل به همراه برند جهت ترندینگ

خارج از شبکه های اجتماعی، GOOGLE پر استفاده ترین ابزاری است که ترند شدن در آن برای هر کسب کار و برندی بویژه وب سایت اهمیت فوق العاده ای دارد و در حقیقت تمرکز و سرمایه گذاری بر روی ترندینگ در GOOGLE با پیشرفت کسب کار و برند همراه خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور شاهد ترند و پرطرفدار شدن این خدمات و پکیج ورودی گوگل ترندینگ در سطح وب ایران و سئو جهانی خواهیم بود .

پس از نتیجه و بهره گیری از قابلیت ترندینگ در Google باعث می شود، وقتی که کاربری، کلید واژه ای مرتبط با خدمات یا محصولات شما را در کادر جستجو گوگل تایپ کند، گوگل پیشنهادات مرتبط با واژه تایپی در جستجوی آن کلمه کلیدی به همراه نام برند شما را به کاربر پیشنهاد دهد.

مثلا اگر نام برند شما "شیک رنک" باشد، و کاربری در کادر جستجو گوگل عبارت "خرید ورودی گوگل برندینگ" را تایپ کرده باشد، گوگل پیشنهادات مرتبط یعنی "خرید ورودی گوگل برندینگ شیک رنک" را به کاربر پیشنهاد می دهد.
در نتیجه رسیدن به چنین مرحله ای در هر کسب کاری دستاوردی و موفقیت بسیار بزرگی است که به سرعت باعث گسترش و ترند و برندینگ و افزایش محبوبیت و شهرت کسب کار و افزایش مشتریان واقعی و ارتقا فروش خواهد شد .

 • سفارش و خرید جستجو و کلیک گوگل ترندینگ شیک رنک

این امکان در شیک رنک فراهم گردیده است که مشتریان گرامی بتوانند با سفارش پکیج های کلیک گوگل با همراه نام برند و ترندینگ در نتایج جستجو بویژه گوگل با کلید واژه ها و نام و برند کسب کار یا وب سایت خود را برجسته و ترند شده و در کل اینترنت بیشتر و بیشتر دیده شوند 

 • مزایای خرید ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک

 1. - ارتقا طبیعی جایگاه و رتبه سایت
 2. - ارتقا و کسب سیگنال های برندینگ
 3. - ترندینگ کلمات کلیدی در گوگل
 4. - کاهش نوسان پرش کلمات کلیدی در نتایج جستجو گوگل
 5. - ارتقا رتبه کلمات کلیدی با نام و برند در نتایج جستجو
 6. - ورود به لیست TOP KEYWORDS کلمات هم موضوع و مرتبط و پرطرفدار گوگل و الکسا
 7. - کسب ورودی ارگانیک و دائمی از پیشنهادات گوگل هنگام تایپ در کادر جستجو
 8. - ارتقا کلمات کلیدی هم موضوع و مرتبط دیگر سایت
 9. - آماده سازی رنک الکسا جهت رشد طبیعی
 10. - جستجو ارگانیک و کلیک واقعی جداگانه در این روش
 11. - افزایش Total click و Total impressions
 12. - ارتقا Average CTR و Average Position
 13. - ثبت در Google Search Console Tools
 14. - ثبت در Google Trends
 15. - ثبت در Alexa
 16. - و...
 • ترند شدن در گوگل SERP تمام ماجرا نیست

در اینجا با یک پکیج کاملا ارگانیگ اختصاصی و جدید روبرو هستیم چیزی فراتر از اندیشه ها پکیجی تمام عیار با بازدهی فوری برای اولین بار در کل اینترنت پکیجی هم رده با google adwords اما کاملا متفاوت با این پکیج ارتقا در گوگل دیگر رویا نخواهد بود هم اکنون شروع نمایید و خودتان نتایج شگفت انگیز پکیج ها را مشاهده نمایید .

در پکیج های ★سفارش و خرید کلیک گوگل با همراه نام برند و ترندینگ★ هدف ابتدا جستجو سپس کلیک است یعنی با هر Impressions (جستجو و نمایش) کلید واژه به همراه نام برند کلید واژه های میزبان در گوگل ترند و به لیست پیشنهادات پر جستجو گوگل وارد خواهند شد علاوه بر ترند شدن در گوگل و ورود به پیشنهادات پرطرفدار گوگل SERP و با هر Total Clicks (کلیک بر روی نتایج) شاهد افزایش نرخ کلیک و افزایش CTR خواهیم بود که در نتیجه به ارتقا جایگاه کلمات کلیدی اصلی و ترند شدن کلمات کلیدی به همراه برند در Google خواهیم بود . ● در این پکیج کلید واژه ها فقط با نام برند جستجو خواهند شد مانند : "خرید کلیک گوگل ترندینگ" + "شیک رنک"

 • ارتقا CTR سایت میزبان با افزایش نرخ Total Clicks

دریافت کلیک بیشتر در نتایج جستجوی گوگل به تنهایی باعث افزایش نرخ ctr در کلمات کلیدی سایت و ارتقا جایگاه کلمات کلیدی در کوتاه ترین زمان ممکن می شود.

نمونه آمار و کلید واژه ترند شده

در آمار گوگل سرچ کنسول بالا که مشاهده کردید ما همین پکیج ورودی گوگل ترندینگ را برای کلید واژه ها در بازه زمانی 6 روزه تستی فعال کردیم

راهنما و پیشنهاداتی جهت سفارش :

برای توسعه کسب کار و برند خود لازم دارید که پیش بینی کنید مشتریان شما متقاضی چه خدماتی هستند و چه محصولاتی را بیشتر می پسندند و ویژگی ها و خدماتی که باعث جستجوی بیشتر در گوگل و پر طرفدار شدن برندتان خواهد شد را در نظر بگیرید و در زمان سفارش بکار بگیرید .

به کمک توضیحات و نمونه کارها میتوانید کلید واژه های مناسب کسب و کار خودتان که بیشتر مورد استفاده هستند را لیست کنید و به همراه برند و یا عنوان سایت خود برای سفارش پکیج ورودی گوگل ترندینگ معرفی نمایید
در صورتی که کلمات معرفی شده شما در نتایج جستجو گوگل موجود نباشند تعداد کلیک دریافتی شما بشدت کاهش پیدا میکند .


نکات کلیدی و مشاهده آمار:

1- در پکیج ورودی گوگل ترندینگ ترافیک و یا ورودی ثابت و یا مستقیمی به سایت شما ارسال نمی گردد .

2- در پنل شیک رنک هیج نمودار گزارشی ارائه نمیگردد برای رهگیری و مشاهده آمار جستجو کلمات ترند شده در Google می توانید مستقیم از سایت Alexa.com و یا Google Search Console Tools و یا Google trends مراجعه و بررسی نمایید .

برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید
سفارش و خرید کلیک گوگل با همراه نام برند و ترندینگ
آمار و اطلاعات آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک
📖 عنوان آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک
👁️‍🗨️ تعداد نمایش 35240 بازدید
تعداد رای 1512 کاربر این را مفید یافتند
آخرین بروز رسانی 18115120 ثانیه قبل
🆔 شناسه 1018
🔗 لینک کوتاه https://www.chicrank.ir/knowledgebase/18
ℹ️🔗 منبع آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک
تگ ها
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟
اشتراک گذاری
آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک آموزش سفارش سرویس ورودی گوگل ترندینگ ارگانیک

مقالات مربوطه

آموزش سفارش سرویس خارجی بک لینک edu و gov

بک لینک زمانی با کیفیت است که منبع آن با کیفیت باشد و از سایت های با کیفیت و مورد اعتماد گوگل...

آموزش سفارش سرویس بک لینک PBN وبلاگی

بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه ی خصوصی وبلاگ ها...

معرفی ابزارهای رایگان و مورد نیاز هر وبمستر برای انجام سئو

ابزار اختصاصی جستجوی Google فارسی در نتایج تبلت همان طور که می دانید نتایج جستجو گوگل در پلتفرم...

آموزش سفارش تبلیغ در گوگل ادز Google Adwords

تبلیغات در گوگل ادوردز تبلیغاتی هدفمند و مسقیم در گوگل می باشد، که یکی از پر طرفدارترین نوع...

آموزش سفارش افزایش بازدید مستقیم سایت - خرید بازدید Direct Traffic

Direct Traffic ورودی های دایرکت همان ترافیک و بازدید هایی هستند که بصورت مستقیم به سایت شما...

لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.