رپورتاژ آگهی ویژه موجود شد.
خرید افزایش ورودی گوگل حرفه ای، افزایش ورودی گوگل حرفه ای با شیک رنک افزایش ورودی گوگل حرفه ای - خرید

افزایش ورودی گوگل حرفه ای - سفارش و خرید

در حال حاضر، با خرید ورودی گوگل می‌توانید به راحتی رتبه کلمات کلیدی سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل بهبود داده و نرخ کلیک طبیعی سایت خود را افزایش داده و بهترین رتبه سئو را برای وب‌سایت خود به‌دست آورید. آپدیت‌های جدید گوگل، شامل پذیرش سیگنال‌های تجربه کاربری هستند. این موتور جستجو به سمت استفاده از سیگنال‌های تجربه کاربری (مانند بازخورد کاربر، تعامل، حفظ و نرخ پرش، زمان صرف شده و ...) حرکت می‌کند. برای مثال، الگوریتم شبکه‌های اجتماعی ویدیوها را بر اساس تعداد لایک، مدت تعامل کاربر و تعداد بازدیدها، کامنت‌ها، و... رتبه‌بندی می‌کند. به عنوان مثال، در اینستاگرام، کاربرانی که ویدیو را سریع و بدون تعامل تماشا می‌کنند، رتبه پایین‌تری خواهند داشت. همچنین در یوتیوب، کسانی که نمای کامل را تماشا کنند، رتبه‌بندی بهتری خواهند داشت. ما اعتقاد داریم که گوگل نیز به همین شکل از سیگنال‌های تجربه کاربری استفاده می‌کند. شما با خرید ورودی گوگل، می‌توانید کلمات کلیدی مناسب را برای سئو انتخاب کنید و در نتیجه بهترین رتبه سئو را در کلمات خود کسب کنید. با استفاده از سرویس ورودی گوگل حرفه‌ای، می توانید امتیاز تجربه کاربری سایت خود را بهبود داده و به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید. در ورودی گوگل با کیفیت و حرفه‌ای، مهمترین فاکتور رضایت کاربر، یعنی کلیک روی پیوندهای داخلی سایت را رعایت می‌کنیم. بعد از آن، تایم اوت و زمان ماندگاری کاربر در سایت و قابلیت فعالسازی بازدید مستقیم به عنوان دو عوامل مهم برای بهبود تجربه کاربری در سایت خود هستند. با استفاده از پیکربندی بسته‌های شیک رنک، می‌توانید این قابلیت‌های حرفه‌ای را در سایت خود فعال کنید. حفظ فاکتورهای رضایت کاربر، از فاکتورهای اثبات شده و مهم در سیستم رتبه‌بندی گوگل است و الگوریتم rankbrain یا هوش مصنوعی گوگل می‌گوید که اگر کاربر پس از ورود به سایت مدت زیادی را در سایت سپری کند، احتمالاً محتوای آن صفحه پاسخگوی نیاز کاربر بوده و محتوای مفیدی دارد. در نتیجه، با حفظ اصل رضایت کاربر، می‌توانید شرایط کسب جایگاه نخست در نتایج گوگل را برای سایت خود فراهم کنید. به تدریج و با تکرار این اتفاق، جایگاه صفحات مفید در رده‌بندی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد. حضور کاربر در صفحه نیز فاکتور مهمی در تصمیم‌گیری rankbrain در مورد کیفیت محتوای سایت دارد. زمان ماندگاری هر بازدید کننده در این سرویس از لحظه ورود تا لحظه خروج از سایت حداقل 30 ثانیه و تا 250 ثانیه قابل انتخاب می باشد .نرخ هر ورودی از گوگل: در بسته های 30 روزه 495ریال - در بسته های 10 روزه 475ریال قابلیت های اضافی جداگانه محاسبه می شوند74,500تومان
بسته سفارشی x ورودی گوگل 150ثانیه ای روزانه 10 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
تعیین دلخواه تعداد ورودی در روز
مدت بسته: 10 روزه
با قابلیت 150 ثانیه میانگین زمان در سایت
- 1 لینک و 1 عبارت کلیدی به ازای هر 100 ورودی
148,500تومان ماهانه
بسته 100 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
100 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
3,000 کل ورودی ارسالی
- 2 لینک و 2 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
297,000تومان ماهانه
بسته 200 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
200 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
6,000 کل ورودی ارسالی
- 3 لینک و 3 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
445,500تومان ماهانه
بسته 300 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
300 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
9,000 کل ورودی ارسالی
- 4 لینک و 4 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
742,500تومان ماهانه
بسته 500 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
500 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
15,000 کل ورودی ارسالی
- 5 لینک و 5 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
1,485,000تومان ماهانه
بسته 1,000 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
1000 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
30,000 کل ورودی ارسالی
- 10 لینک و 10 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
2,970,000تومان ماهانه
بسته 2000 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
2000 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
60,000 کل ورودی ارسالی
- 20 لینک و 20 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
4,455,000تومان ماهانه
بسته 3,000 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
3,000 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
90,000 کل ورودی ارسالی
- 30 لینک و 30 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه
7,425,000تومان ماهانه
بسته 5000 ورودی گوگل حرفه ای روزانه 30 روزه
افزایش ورودی گوگل حرفه ای
5,000 ورودی و بازدید روزانه از گوگل
150,000 کل ورودی ارسالی
- 50 لینک و 50 عبارت کلیدی
- مدت 30 روزه

ویژگی و قابلیت بسته های افزایش ورودی گوگل حرفه ای

از قدمهای کوچک تر شروع کنید و هوشمندانه ظاهر شوید.

قابلیت رایگان بازدید بازگشتی و بازدید تصادفی از دیگر صفحات سایت شما

قابلیت ثبت آمار و نمایش در google analytics و alexa

قابلیت انتخاب زمان بازدید بازگشتی از دیگر صفحات سایت جهت برقراری تعامل و افزایش سیگنال تجربه کاربری

قابلیت انتخاب تعداد بازدید بازگشتی مجدد از دیگر صفحات سایت جهت ارتقا بانس ریت و بهبود نرخ پرش و افزایش سیگنال تجربه کاربری

قابلیت های اضافی: تعیین بازدید مستقیم - تعیین آی پی کشورهای بازدید کننده - تعیین نوع دستگاه بازدید کننده

قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time: با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید زمان حضور کاربر در سایت خود را از 30 ثانیه تا 250 ثانیه تعیین کنید و این امر به بهبود رتبه سایت شما در گوگل کمک می‌کند.

قابلیت رایگان اسکرول صفحه و کلیک تصادفی: با استفاده از این قابلیت، بازدیدکنندگان می‌توانند به صورت رایگان اسکرول کرده و کلیک تصادفی روی صفحات دیگر وب‌سایت شما انجام دهند و با صفحات سایت شما تعامل برقرار کنند.

قابلیت رایگان بازدید بازگشتی و تصادفی: با استفاده از این قابلیت، بازدید کنندگان قبلی یا وفادار می‌توانند مجدد از دیگر صفحات وب‌سایت شما بازگشت کرده و بازدید تصادفی داشته باشند و نرخ کیفیت محتوای سایت را ارتقا دهند.

امکان انتخاب نوع دستگاه بازدیدکنندگان: با استفاده از این امکان، شما می‌توانید نوع دستگاه بازدید کنندگان را بصورت موبایل یا دسکتاپ یا هر دو تعیین کنید و در نتیجه ترافیک هدفمندتری به سایت خود جذب کنید.

امکان انتخاب بازدید با IP ایران و خارج: با استفاده از این امکان، شما می‌توانید بازدیدکنندگان را با IP ایرانی یا خارجی انتخاب کنید و به سایت خود رویکرد مناسب بدهید.

امکان ارسال ورودی از گوگل به سایت های ایندکس نشده یا تازه تاسیس: با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید ورودی گوگل را به سایت‌هایی که هنوز ایندکس نشده یا تازه تاسیس شده‌اند، ارسال کنید و به بهبود رتبه سایت و کلمات کلیدی خود در گوگل کمک کنید.

سرویس ورودی از گوگل بدون هیچگونه ریسک منفی: با استفاده از سرویس حرفه ای وردی گوگل، شما می‌توانید با خیال راحت از خدمات شیک رنک استفاده کنید و هیچگونه ریسک منفی برای سایت خود نداشته باشید.

امکان فعالسازی و تعیین قابلیت بازدید مستقیم لینک سایت شما فقط در سرویس های ورودی گوگل شیک رنک: با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید درصدی از بازدیدکنندگان را به صورت مستقیم به لینک سایت خود هدایت کنید و سیگنال تجربه کاربری را بهبود بخشید.


راهبرد و مزایای سرویس افزایش ورودی گوگل حرفه ای

افزایش ورودی گوگل حرفه ای جدید

خرید افزایش ورودی گوگل حرفه ای با استفاده از روش افزایش ورودی گوگل، می توانید بهترین نتایج را در جستجوهای مرتبط با کسب و کار خود در گوگل پیدا کنید. این روش شامل بهبود رتبه سئو و بازدیدکنندگان وب سایت شما است. رقبا از نرم افزار ها و سیستم های پراکسی و ترافیک وب سایت رایگان برای شبیه سازی جستجوها و بازدید های گوگل استفاده می کنند. با استفاده از سرویس حرفه ای شیک رنک، بازدیدکنندگان با کیفیت بالا و الگوریتم های بروزرسانی گوگل در سرویس ها را برای بازدید با کیفیت از وب سایت شما فراهم می کند. سرویس حرفه ای افزایش ورودی گوگل شامل نسخه های حرفه ای با زمان ماندگاری 30 ثانیه و 250 ثانیه، کسب رتبه برتر میانگین موقعیت، بهبود مستقیم رتبه الکسای ایران و جهانی، بهبود سریع نرخ پرش و بهبود نرخ پرش، امتیاز کسب و بهبود شاخص های تجربه کاربر و افزایش رضایت کاربر از الگوریتم جدید گوگل است. با استفاده از این سرویس، می توانید به طور طبیعی و ارگانیک رتبه سایت و عبارات کلیدی خود را در نتایج گوگل به صفحه 1 برسانید. با ورودی با کیفیت و حرفه ای گوگل، کلیک بر روی لینک های داخلی سایت، تایم اوت و زمان ماندگاری کاربر در سایت و قابلیت حرفه ای فعال سازی بازدیدهای مستقیم، می توانید مهمترین عامل رضایت کاربر را فراهم کنید. در نتیجه، با استفاده از سرویس حرفه ای افزایش ورودی گوگل، می توانید رتبه سایت و ترافیک خود را بهبود بخشید و در نهایت به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک روی صفحه 1 گوگل قرار بگیرید.


سوالات متداول

زمان فعالسازی بسته های افزایش ورودی گوگل حرفه ای چقدر است؟

  • ✔️

    تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن افزایش ورودی گوگل حرفه ای را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده و نحوه پرداخت: حداکثر 48 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس افزایش ورودی گوگل حرفه ای چگونه است ؟

  • ✔️

    در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس افزایش ورودی گوگل حرفه ای بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .

آیا خرید افزایش ورودی گوگل حرفه ای را پیشنهاد می کنید ؟

  • ✔️

    بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود پس اتمام طراحی و بهینه سازی داخلی قالب سایت به سرویس افزایش ورودی گوگل حرفه ای احتیاج مبرم خواهید داشت.

اطلاعات سرویس افزایش ورودی گوگل حرفه ای
👦 نام سرویس افزایش ورودی گوگل حرفه ای
💲 قیمت افزایش ورودی گوگل حرفه ای حداکثر قیمت تا 7,425,000تومان
💎 ویژگی های افزایش ورودی گوگل حرفه ای مشاهده
پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
شناسه سرویس 7
لینک سفارش https://www.chicrank.ir/cart.php?gid=7
برچسب ها خرید افزایش ورودی گوگل حرفه ای
افزایش ورودی گوگل حرفه ای شیک رنک


لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.