اطلاعیه ها شیک رنک

تأیید هویت پیامکی و عدم دریافت کد تاییدیه (مهم)

تأیید هویت پیامکی و عدم دریافت کد تاییدیه (مهم)

به اطلاع مشتریان گرامی سامانه شیک رنک می رساند

با توجه به الزام تایید هویت از طریق موبایل بصورت پیامکی با توجه به گزارشات دریافتی برخی از کاربران با مشکلاتی از قبیل : عدم دریافت کد پیامک - عدم امکان تصحیح شماره تلفن - عدم ورود به ناحیه کاربری و... مشکلاتی این چنینی روبرو هستند

هم اکنون سیستم پشتیبانی سایت شیک رنک بخش (پشتیبانی فنی) بدون نیاز به وارد شدن به ناحیه کاربری آماده پشتیبانی و پاسخگویی و دریافت گزارشات و هرگونه اختلالات شما گرامیان خواهد بود

در صورتی که مشکل عدم دریافت کد تایید موبایل پیامکی را دارید هم اکنون شماره موبایل صحیح و معتبر خود را از طریق پشتیبانی سایت قسمت (پشتیبانی فنی) بدون نیاز به ورود برای ما تیکت نمایید تا پروفایل حساب کاربری و شماره تلفن صحیح شما جایگزین و امکان دریافت کد تایید پیامکی برای شما فراهم گردد .

در صورت عدم ورود شماره موبایل معتبر با قابلیت دریافت کد تایید از طریق پیامک امکان تایید هویت موبایل و در نتیجه ورود به ناحیه کاربری شیک رنک برای شما مقدور نخواهد بود.

 

موفق و پیروز باشید.

۱۴۰۰/۱۲/۲۲

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/89
کد خبر: 89
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.