اطلاعیه ها شیک رنک

الزام تأیید هویت پیامکی پس از ورود کاربر به محیط کاربری

الزام تأیید هویت پیامکی پس از ورود کاربر به محیط کاربری

به اطلاع مشتریان گرامی سایت شیک رنک می رساند:

از تاریخ 1400/12/18 ثبت شماره تلفن معتبر و احراز هویت پیامکی در شیک رنک الزامی می باشد.

احراز هویت پیامکی که مبتنی بر پیامک و رمز یکبار مصرف شناخته می شود، به کاربران این امکان را می دهد که هویت خود را با کدی که از طریق پیام کوتاه برایشان ارسال می شود، تأیید کنند.

قابلیت فوق برای افزایش هر چه بیشتر امنیت کاربران گرامی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی می باشد و تنها یک مرتبه عملیات احراز هویت پیامکی شما کافی بوده و برای همیشه تایید میگردد.

 

با آرزوی موفقیت

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/88
کد خبر: 88
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.