اطلاعیه ها شیک رنک

افزایش دو برابری تعداد کلیک سرویس های کلیک گوگل ترندینگ و کلیک گوگل ویژه

افزایش دو برابری تعداد کلیک سرویس های کلیک گوگل ترندینگ و کلیک گوگل ویژه

با احترام، به اطلاع مشتریان گرامی شیک رنک می‌رساند: که تعداد کلیک‌های دو سرویس کلیک گوگل ترندینگ و سرویس کلیک گوگل ویژه دو برابر شده است.

از این پس، با صرف هزینه کمتری می‌توانید به تعداد بیشتری کلیک دسترسی پیدا کنید. این بهبود کیفیت خدمات علاوه بر افزایش بازدهی، قیمت مناسب‌تری نیز برای شما فراهم می‌کند.

لذا پس از این تغییرات، قیمت دو سرویس مذکور با 25 درصد افزایش مواجه خواهد شد؛ زیرا با افزایش کیفیت و بازدهی بهتر، برای پشتیبانی از ارائه خدمات با کیفیت بالا، این تغییرات صورت گرفته است.

این بروزرسانی مهم، اعتماد شما به سرویس‌های شیک رنک را تقویت می‌کند و سرمایه‌گذاری شما در این سرویس‌ها با قابلیت بازگشت سرمایه همراه خواهد بود.

ما با بهبود کیفیت خدمات، به هدف بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو پیش می‌رویم.

اعتماد شما به شیک رنک سپاسگزاریم.

۱۴۰۲/۰۳/۰۱

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/149
کد خبر: 149
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.