اطلاعیه ها شیک رنک

افزایش 15 درصدی تعرفه خدمات از 6 فرودین 1402

افزایش 15 درصدی تعرفه خدمات از 6 فرودین 1402

ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی 1402

به اطلاع کلیه همکاران و کاربران و بازدیدکنندگان سایت می رسانیم

با توجه به افزایش هزینه ها در سال گذشته و مقاومت حداکثری مجموعه شیک رنک در برابر افزایش تعرفه خدمات سایت هم اکنون جهت جلوگیری از زیان های وارده تعرفه کل خدمات سایت تنها 15% از تاریخ 1402/01/06 افزایش یافت.

تلاش خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم با افزایش ظرفیت و ایجاد طرح های تخفیفی و تشویقی در سال جدید بار اقتصادی مشتریان و همکاران خود را کاهش دهیم

با آرزوی سالی سرشار از موفقیت

۱۴۰۲/۰۱/۰۹

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/143
کد خبر: 143
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.