اطلاعیه ها شیک رنک

جشنواره فروش ویژه نوروزی 1402 آغاز شد...

جشنواره فروش ویژه نوروزی 1402 آغاز شد...

ضمن تبریک پیشاپیش سال 1402 شیک رنک با فرا رسیدن عید باستانی نوروز و با ورود به سال جدید و به پاس قدردانی و همراهی شما گرامیان اقدام به برگزاری جشنواره نوروزی و ارائه تخفیفات ویژه تا 40 درصد تخفیف از 20 اسفندماه تا 10 فروردین سال بعد نموده است.

آغازش جشنواره فروش ویژه نوروزی 1402

امسال نیز با«جشنواره فروش ویژه نوروزی» آماده سرویس دهی با اطلاعات و شرایط زیر خواهیم بود.

کد تخفیف عیدانه عبارتست از bahar1402

مقدار تخفیف: 40 درصد

مهلت استفاده : 20 روز

تاریخ شروع تخفیف: 1401/12/20

تاریخ اتمام تخفیف: 1402/01/10

قابل استفاده برای: کلیه سرویس ها و خدمات

تعداد و ظرفیت استفاده : نامحدود

نکته:

  1. این تخفیف شامل 2 سرویس بک لینک ویژه خارجی - تبلیغات ادوردز - نمی شود.
  2. علاوه بر تخفیف ویژه فوق مشتریان و همکارانی که دارای گروه کاربری ارتقا یافته هستند نیز  از تخفیف سیستمی برخوردار خواهند بود.
  3. شما میتوانید با کد تخفیف فوق برای دوستان ، همکاران و مشتریان یا مجموعه خود خرید ارزان و اقتصادی را بصورت نامحدود رقم بزنید.
  • در آخر نیز به اطلاع می‌رسانیم مجموعه شیک رنک در ایام نوروز نیز همانند روزهای عادی جهت ارائه خدمات و پشتیبانی و پاسخگوی مشتریان گرامی خواهد بود .

با آرزوی موفقیت نامحدود کسب کار شما در سال نو

۱۴۰۱/۱۲/۱۷

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/index.php/announcements/142
کد خبر: 142
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.