اطلاعیه ها شیک رنک

بروز رسانی و ارتقا رابط کاربری و عملکرد سایت

بروز رسانی و ارتقا رابط کاربری و عملکرد سایت

بهینه سازی و بروز رسانی های در هسته سایت و ناحیه کاربری شیک رنک جهت سهولت هر چه بیشتر و بهتر دسترسی مشتریان گرامی اعمال گردید.

  • همانطور که مشاهده کرده اید رابط کاربری از جمله امنیت،سرعت و عملکرد سایت نسبت به قبل تا حدود زیادی بهبود یافته است.

جهت برخورداری از آخرین نسخه سایت در کامپیوتر لطفا یک مرتبه کلید CTRL/F5 صفحه کلید خود را نگه دارید و در صورتیکه که با موبایل وارد سایت شده اید کافیست یک مرتبه کوکی و تاریخچه یا سوابق مرورگر خود را پاک کنید، تا بروز رسانی اخیر در مرورگروب سیستم شما جدید ترین نسخه سایت را لود کند.

به روز رسانی های گرافیکی و امنیتی انجام می شود تا به راحتی کاربران بتوانند با امنیت و سرعت در فضای مدرن تر با هر دستگاهی به سایت دسترسی پیدا کنند.

در صورت مشاهده اختلالات احتمالی در سایت، مورد را از طریق پل های ارتباطی سایت به ما گزارش دهید.

از همراهی شما سپاسگذاریم

۱۴۰۱/۱۱/۱۹

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/index.php/announcements/137
کد خبر: 137
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.