اطلاعیه ها شیک رنک

اضافه شدن قابلیت انتخاب آی پی کشور خاص بازدید کنندگان

اضافه شدن قابلیت انتخاب آی پی کشور خاص بازدید کنندگان

مژده به همکاران و مشتریان شیک رنک:

  • قابلیت اختیاری و مازاد جدید انتخاب نوع آی پی کشور خاص بازدید کنندگان به تمامی سرویس های افزایش ترافیک اضافه گردید.

از این پس با قابلیت فوق مشتریان و همکاران مان در شیک رنک امکان انتخاب مازاد و اضافی نوع آی پی کشورهای خاص را بصورت ترکیبی دارند.

با یک انتخاب شما می توانید از کشور های مختلف ترافیک دریافت نموده و رنک و رتبه سایت خود را در آن کشور یا مجموع کشورها افزایش دهید

امکان انتخاب مازاد مجموع کشورها از گزینه های زیر فراهم گردیده:

کشورهای آسیایی

کشورهای آفریقایی

کشورهای اروپایی

کشورهای قاره آمریکا

کشورهای منتخب و برتر + ایران

پیشنهاد میگردد ترافیک سایت خود را به یک کشور خاص محدود نکنید حداقل المکان بصورت چرخشی از ای پی دیگر کشور ها نیز حتی بصورت کم استفاده نمایید زیرا برخی از ای پی های کشورهای مختلف از ظرایب و سطح بالاتری جهت ارتقا رتبه و رنک سایت برخوردار هستند.

با توجه به سانسور کردن نتایج گوگل و... در اینترنت برخی از کشور ها دستیابی به نتایج واقعی و کسب حداکثر کارایی و کیفیت و رتبه سایت دشوار خواهد بود.

و کسب ترافیک یا بازدید یا کلیک و.. از مجموع رنج آی پیها و کشورهای مختلف بسیار کاربردی در نتیجه فوق العاده موثر و شامل حداکثر کیفیت و بازدهی در سرویس ها خواهد بود.

بطور مثال سایتی در نتایج جستجو گوگل با موقعیت جغرافیای ای پی کشور ایران در رتبه 10 و در کشور هند رتبه 2 و در کشور کانادا رتبه 8 و در کشور چین رتبه 12 را دارد.

رتبه کسب شده از مجموع کشور ها بدون در نظر گرفتن سطح و کیفیت ای پی ها و .. رتبه 8 خواهد بود.

مثال دوم فرض کنید یکی از کشورها نتایج خود را برای ای پی ها خود سانسور کرده است اعداد و ارقام رتبه محدود به یک کشور بشدت تفاضل خواهد داشت اما در مجموع کشورها اعداد و ارقام رتبه به ندرت تفاضل خواهد داشت.

این مثال فرمولی است که در سرچ کنسول و رده بندی گوگل نیز صدق می کند.

با آرزوی موفقیت روز افزون

۱۴۰۱/۰۸/۱۱

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/126
کد خبر: 126
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.