اطلاعیه ها شیک رنک

روش های جایگزین پرداخت آنلاین در صورت اختلالات

روش های جایگزین پرداخت آنلاین در صورت اختلالات

به اطلاع مشتریان گرامی سامانه شیک رنک می رسد:

با توجه به شرایط فعلی و اختلالات اخیر در اینترنت کشور با توجه به اختلال در سرویس های پرداخت آنلاین کشور از جمله :عدم اتصال به درگاه در برخی از ips ها - ایران اکسس شدن درگاه های پرداخت و... پیشنهاد ها و روش های پرداخت جایگزین در شیک رنک نیز در ادامه پیشنهاد میگردد.

پیشنهادات

  • با توجه به موقتی بودن اختلالات احتمالی در ساعتات مختلف با IPS های مختلف یا عبارتی دیگر با تغییر آی پی شبکه اینترنت مثلا از داده موبایل ایرانسل به داده همراه اول یا تغییر به ADSL و... چندین مرتبه برای پرداخت آنلاین تلاش کنید.
  • در سایت شیک رنک هم اکنون 2 درگاه پرداخت آنلاین فعال هست اگر درگاه شماره 1 پرداخت آنلاین بانک سامان با مشکل روبرو است از درگاه شماره 2 پرداخت آنلاین پی یا pay.ir استفاده نمایید.

روش پرداخت جایگزین

با مراجعه به لینک زیر شما می توانید از روش های پرداخت جایگزین ازجمله کارت به کارت - پرداخت با شماره شبا - پرداخت با شماره حساب و... سفارشات خود را تکمیل نمایید .

تمامی سفارشات در کمترین زمان ممکن بررسی و فعال خواهند شد.

۱۴۰۱/۰۷/۰۶

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/index.php/announcements/119
کد خبر: 119
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.