اطلاعیه ها شیک رنک

طرح حامی به مدت ۷ روز فعال شد(منقضی)

طرح حامی به مدت ۷ روز فعال شد(منقضی)

به اطلاع کلیه وبمستران ، و همکاران گرامی می رسد؛

ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رضا (ع)

با توجه به شرایط نابسامان اخیر در کشور و آسیب وارد به کسب کارهای مجازی ، مجموعه شیک رنک جهت حمایت از همکاران و تمامی کسب کارها، طرح تخفیفی حامی را به مدت ۷ روز (جهت جبران زیان و کاهش آسیب به سئو سایت) اجرا می کند.

  • در طرح حامی کلیه سرویس ها و خدمات شیک رنک از ۵۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند بود .

مشترکان عزیز برای استفاده از طرح حامی شیک رنک بدون هیچ محدودیتی میتوانند در تمامی سفارشات خود از کد تخفیف زیر استفاده کنند و ۵۰ درصد تخفیف را برای سفارشات خود فعال کنند.

کد تخفیف حامی hami1401

در طرح حامی کلیه وبمستران این فرصت را خواهند داشت کاهش ترافیک سایت خود را با سرویس های شیک رنک جبران کرده و از آسیب وارده به سئو سایت خود را به پایین ترین حد ممکن کاهش دهند .

مشتریان سابق شیک رنک علاوه بر تخفیف ۵۰ درصدی طرح حامی از تخفیف سیستمی برخوردار خواهند شد .

طرح حامی شامل سرویس های منتخب و بسته های شارژ حساب کاربری نمی شود.

ساعت و تاریخ شروع طرح حامی

1401/07/03 - ساعت 10:00

ساعت و تاریخ پایان طرح حامی

1401/07/10 - ساعت 23:59

با آرزوی سلامتی و تندرستی و موففیت کسب کار شما

۱۴۰۱/۰۷/۰۳

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/118
کد خبر: 118
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.