اطلاعیه ها شیک رنک

ایجاد کد تخفیف ویژه گروه کاربری مشتریان وفادار

ایجاد کد تخفیف ویژه گروه کاربری مشتریان وفادار

مژده به مشتریان با سطح کاربری گروه مشتریان وفادار

به اطلاع می رساند

کد تخفیف دائمی شما در شیک رنک ایجاد و برای شما ارسال گردید

از تاریخ 1401/06/01 تمام اعتبار سنجی و گروه بندی سطح مشتریان در شیک رنک بصورت آنلاین و لحظه ای می باشد.

ارتقا سطح کاربری

مشتریان گرامی بلافاصله پس از اولین ورود به ناحیه کاربری شیک رنک پیغام ارتقا سطح کاربری را در سمت راست ناحیه کاربری در کنار نام خود مشاهده خواهند کرد.

با توجه به سیستمی شدن و اعتبار سنجی لحظه ای امکان اعمال و ارفاق و ارتقا دستی سطح کاربری از این لحظه برای مدیریت امکان پذیر نیست یا به عبارتی دیگر ما نمیتوانیم بصورت دستی سطح کاربری را ارتقا دهیم زیرا الگوریتم سیستم مطابق حجم سفارشات بلافاصله سطح کاربری را متناسب با اعتبار سنجی تغییر خواهد داد.

در گروه مشتریان وفادار کد تخفیفی دائمی ایجاد گردیده است تا مشتریانمان در این گروه نگرانی بابت تغییر آنلاین سطع کاربری نداشته باشند.

کد تخفیف گروه مشتریان فوق از طریق ایمیل ارسال گردیده است.

در صورتیکه کد تخفیف را دریافت نکردیده از تاریخ انتشار این اطلاعیه به مدت یکنماه فرصت دارید از طریق پل های ارتباطی سایت یا ارسال تیکت نسبت به دریافت کد تخفیف اقدادم نمایید پس از آن با توجه به اعتبار سنجی لحظه ای این امکان دیگر فراهم نخواهد بود.

 

کد تخفیف 10 درصدی دائمی صرفا برای گروه مشتریان وفادار ایجاد گردیده است و در تمامی سفارشات در بخش مربوطه جهت دریافت تخفیف وارد نمایید.

علاوه بر کد تخفیف فوق تمامی فعالیت و سفارشات شما بصورت سیستمی با قرار گرفتن در گروه کاربری مشخص تخفیف جداگانه و سیستم دریافت خواهید کرد.

  • جهت مشاهده سایر گروه های کاربری و شرایط آن به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://chicrank.ir/knowledgebase/38/

۱۴۰۱/۰۵/۳۰

لینک کوتاه خبر: https://www.chicrank.ir/announcements/109
کد خبر: 109
دنبال کردن در پیام رسان ها
دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ دنبال کردن کانال روبیکا

« برگشت
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSبلاگ شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 9 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.